IBS Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Gdyni jest Autoryzowanym Partnerem oraz Punktem potwierdzania Tożsamości Certum PCC -Powszechne Certum Certyfikacji, które jest jednostką organizacyjną Asseco Data Systems S.A świadczącą usługi certyfikacyjne związane z podpisem elektronicznym. CERTUM PCC zostało uruchomione w 1998 roku i jest najstarszym oraz największym publicznym centrum certyfikacji w Polsce i jako jedyne świadczy kwalifikowane usługi certyfikacyjne zgodne z międzynarodowymi standardami WebTrustSM/TM – co oznacza, że wydawane certyfikaty są rozpoznawane, jako zaufane na całym świecie.
Szczegółowe informacje o Asseco Data Systems oraz dokument KRS dostępny jest na stronie: www.assecods.pl

IBS Poland Sp. z o. o. na mocy zawartej z Asseco Data Systems S.A. umowy Partnerskiej jest uprawniona do zawierania z subskrybentami umów o oświadczenie usług certyfikacyjnych w imieniu Asseco Data Systems S. A. oraz do potwierdzania ich tożsamości w procesie wystawiania certyfikatów klucza publicznego

Oferujemy Państwu pełną obsługę w procesie uzyskania podpisu elektronicznego, począwszy od wygenerowania oraz podpisania niezbędnych dokumentów do Umów ścieżką standardową, ekspresową w ciągu 24 godzin jak i turbo (certyfikat w 1 dzień) jak również odnowienie certyfikatu kwalifikowanego Certum, odnowienie certyfikatów dla klientów konkurencji, zakup zestawów Certum, weryfikacja tożsamości, zakup kart, certyfikatów, czytników i akcesoriów, prezentacje, szkolenia i konsultacje w zakresie korzystania z podpisu elektronicznego. Wizyty w Punkcie Partnerskim należy umawiać telefonicznie.

Informacje na temat cen za usługi w naszym  Punkcie uzyskają Państwo bezpośrednio na stronie – link do strony

Jesteśmy zadowoleni z możliwości oferowania naszym klientom usług i rozwiązań
oraz zachęcamy do zakupu produktów największego w Polsce
Powszechnego Centrum Certyfikacji CERTUM